نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/17    16:6:0     کد خبر : 298500     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/17      16:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:423سارق کابل های آزادشهر به دام افتاد


گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارق سابقه دار و اعتراف وی به 21 فقره سرقت کابل های مخابراتی در شهرستان آزادشهر خبر داد.

سردار "روح الامين قاسمي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت کابل های مخابراتی در آزادشهر، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی گسترده و بررسی شیوه و شگرد سرقت ها موفق شدند، سارق سابقه دار را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی موفقیت آمیز وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار قاسمی تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار پلیس به 21 فقره سرقت کابل های مخابراتی در شهرستان آزادشهر اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، گفت: گلستان محل امنی برای مجرمان و مخلان امنیت مردم نیست و با اینگونه افراد قاطعانه برخورد خواهد شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر