نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/17    16:8:0     کد خبر : 298502     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/17      16:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:450كشف 102 كيلو تریاک در محور "لردگان - بروجن"


گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری - فرمانده انتظامي استان گفت: در عمليات ماموران انتظامی استان 102 كيلوگرم تریاک در محور "لردگان -بروجن" كشف شد.

سردار "غلامعباس غلامزاده" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: با رصد اطلاعاتی و در پي دريافت گزارشي مبني بر فعاليت سوداگران مرگ در تهيه وتوزيع مواد افیونی در استان چهارمحال و بختیاری، پيگيري موضوع در دستور كار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام تحقیقات نامحسوس پلیسی، موفق شدند 2 خودروی حامل مواد را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی در محور "لردگان - بروجن"متوقف کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به توقیف 2 خودرو در این عملیات، گفت: در بازرسی از آن ها 102كيلو ترياك کشف و 7  قاچاقچی نیز دستگير شد.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري با اشاره به معرفي متهمان به مراجع قضائي، گفت: برخورد با توزيع كنندگان مواد مخدر از برنامه هاي محوري پليس این استان است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر