نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/20    11:18:0     کد خبر : 298534     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/20      11:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:100عملکرد قابل تحسین پلیس در برقراری امنیت عزاداران اباعبدالله الحسین (ع)


گروه استان ها - کردستان - نماینده ولی فقیه دراستان ضمن تقدیر از عملکرد فرماندهی انتظامی استان، گفت: عملکرد پلیس در برقراری امنیت عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) قابل تحسین است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سیدمحمد حسینی شاهرودی"، گفت: امنیت سوگواری و عزاداری ماه محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی امسال همچون سال های گذشته بسیار مطلوب بود و این جز با تلاش و زحمات شبانه روزی پلیس و دیگر دستگاه های امنیتی به ارمغان نیامده است.

نماینده مردم کردستان در خبرگان رهبری افزود: تدابیر امنیتی فرماندهی انتظامی کردستان در تمهیدات ترافیکی و انتظامی نظم خاصی به برگزاری مراسم عاشورای حسینی امسال داده بود که جای تقدیر و تشکر دارد.

آیت الله حسینی شاهرودی با اشاره به اینکه مردم و مسئولان از عملکرد پلیس استان در برقراری امنیت کردستان رضایت کامل دارند، اظهار داشت: مردم قدردان امنیت هستند و هرگز این نعمت بزرگ را فراموش نمی کنند.

 نماینده ولی فقیه در کردستان تصریح کرد: امروز پليس ايران اسلامي با حركت در مسير مقام معظم رهبري، تبعيت از ارزش‌هاي ديني و اخلاقي و با تلاش و سخت کوشی با تأسي از فرهنگ عاشورا و ارزش هاي ناب اسلامي مقتدرانه در مسير تأمين امنيت و آرامش و اتحاد و یک دلی گام بر مي دارد.

آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی، امنیت و آرامش امروز کشور را مرهون مجاهدت ها و جانفشانی های شهیدان برشمرد و گفت: همه باید با تمام توان، راه و رسم شهدا را در جامعه ترویج بدهیم و سیره و روش شهدای کربلا و دفاع مقدس را به خوبی به اقشار مختلف به ویژه نوجوانان و جوانان معرفی کنیم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر