نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/21    11:8:0     کد خبر : 298587     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      11:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:513سارق کابل های برق در کلاله به دام افتاد


گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارق حرفه ای و اعتراف وی به 20 فقره سرقت کابل برق در شهرستان کلاله خبر داد.

سردار "روح الامين قاسمي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: به دنبال وقوع سرقت های متعدد کابل برق در کلاله و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران پس از تحقیقات تخصصی گسترده و اشراف اطلاعاتی موفق شدند، سارق سابقه دار را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی موفقیت آمیز وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار قاسمی تصریح کرد: متهم در مقر انتظامی و پس از مواجهه با مستندات پلیس، چاره ای جز اعتراف نداشت و به 20 فقره سرقت کابل برق در شهرستان کلاله اقرار کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر