نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/21    11:12:0     کد خبر : 298589     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      11:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:498کشف "بیت کوءئین" های قاچاق در قروه


گروه استان ها – کردستان – فرمانده انتظامی استان از کشف 123دستگاه تولید ارز دیجیتال "بیت کوئین" خارجی قاچاق در شهرستان قروه خبر داد.

سردار"علی آزادی" در گفت و گوبا خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر، گفت: به منظور جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید مبارزه با قاچاق در فرماندهی انتظامی شهرستان قروه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این طرح، ماموران کلانتری 12 فرماندهی انتظامی قروه با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی یکی از مخلان امنیت اقتصادی شدند.

سردار آزادی تصریح کرد: ماموران در عملیاتی غافلگیرانه متهم را که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه های تولید ارز دیجیتال در مخفیگاهش کرده بود، شناسایی و دستگیر و 123 دستگاه بیت کوئین از وی کشف شد.

این مقام انتظامی ارشد انتظامی استان خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش بیت کوئین کشف شده را 12 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

فرمانده انتظامی کردستان در پایان پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور برشمرد و گفت: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها و افزایش بیکاری و جرم و جرایم می شود که پلیس استان کردستان با قاطعیت با اینگونه موارد برخورد قانونی خواهد کرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر