نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/25    8:49:0     کد خبر : 298707     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      8:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:124لوازم خانگی قاچاق به مقصد نرسید


گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامی استان از توقیف یک کامیونت و کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال در آزاد راه خرم زال خبر داد .

 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" گفت : ماموران پلیس آگاهی استان دراجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در آزاد راه خرم زال به یک کامیونت مظنون و با هماهنگی قضائی آن را متوقف کردند .

به گفته وی  ماموران در بازرسی از این خودرو 158 دستگاه جاروبرقی و 44 دستگاه مایکرویو قاچاق کشف و یک نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان افزود : کارشناسان  ارزش لوازم خانگی  کشف شده را 6  میلیارد ریال اعلام کردند و فرد خاطی با تشکیل پرونده به مراجع ذی صلاح معرفی شد .

 سردار مهدیان نسب در پایان اظهار داشت: اجراي اين گونه طرح ها يکي از راهبردهاي عملياتي  پليس در پيشبرد اهداف مأموريتي مبارزه با قاچاق کالا در جهت رشد و شكوفايي اقتصاد كشور محسوب مي شود و در اين زمينه همراهي و همكاري تمام نهادها و بخش ها با نيروي انتظامي ضروري است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر