نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/3    13:35:0     کد خبر : 299154     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/3      13:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:176حادثه رانندگی با یک کشته و 2 مصدوم در تنکابن


گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه نیسان با یک کشته و 2 مصدوم در محور دوهزار شهرستان تنکابن خبر داد .

 

سرهنگ " علیرضا قدمی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور دو هزار شهرستان تنکابن، بلافاصله ماموران گشت پاسگاه انتظامی دو هزار به محل حادثه اعزام شدند .

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه یک خودرو نیسان با 3 سرنشین  به دلایل نامعلومی از مسیر خود منحرف و واژگون شد .

سرهنگ قدمی، تصریح کرد: بر اثر این حادثه راننده این خودرو به علت شدت صدمات وارده در دم جان باخت و دیگر سرنشینان آن مجروح شدند .

وی با اشاره به این که مجروحان این حادثه توسط عوامل امداد و نجات جاده ای به بیممارستان منتقل شدند، اظهار داشت: علت تامه این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است .

رئیس پلیس راه مازندران از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن را خواب آلودگی، سرعت غير مجاز و عدم توجه به جلو برشمرد و به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقرارات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعايت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضريب ايمني، فرهنگ اجتماعی خود را به نمايش بگذارند .*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر