نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/3    15:28:0     کد خبر : 299160     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/3      15:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:120ياد ايام


گروه استان ها - مرکزی - ياد روزگاراني به خير كه با يك دست لباس خاكي خيلي ها افلاكي شدند.. .

 

خيلي ها بازنشست شدند ، خيلي ها پر كشيده و تا ملكوت رفتند و بعضي ها هم هنوز در حال خدمتند . زمان با خود خيلي از خاطرات و چهره ها را ماندگار مي كند . دعا مي كنم ما نيز بتوانيم با خدمت صادقانه و همراه با خلوص نيت پرچمي را كه از شهدا به دستمان رسيده و راهي را كه برايمان هموار ساختند را بپيماييم و به دست صالحان و شايستگان پس از خود بسپاريم .

و اما به نظاره مي نشينيم :

نمايي از ساختمان و محوطه ستاد قديم فرماندهي انتظامي استان در دهه 60 و كمك هاي كميته انقلاب اسلامي استان به مناطق زلزله زده و جبهه هاي حق عليه باطل ، اينجا مكاني است كه وقتي اولين گروه از آزادگان استان به ميهن بازگشتند در اينجا مدتي را حضور پيدا كرده و پس از ثبت و ضبط مشخصات و ساماندهي به محل زندگيشان بازگشتند از جمله شهيد " ابراهيم بداغي " كه يك سال پس از آزادي به شهادت رسيد . در محوطه همين ستاد او را پس از 5 سال ديدار به آغوش كشيدم .

نمايي از محوطه ستاد مركزي كميته انقلاب اسلامي استان و محوطه كنوني پليس مبارزه با مواد مخدر استان و ساختمان دارايي كه در تصوير مشخص است . خيلي از شهدا در اين محموطه و ساختمانهايش نفس كشيدند و يا از همين مكان اعزام شده و به ملكوت پر كشيدند . از جمله : شهيد " سالار پارسا " ، شهيد " محمد تقي مهدي سلطاني " ، شهيد " مصطفي حق شناس " ، شهيد " علي اميدي " .

عكس و خاطره : پاسدار بازنشسته حاج " غلام نبي مومني ".


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر