نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/6    10:55:0     کد خبر : 299217     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/6      10:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:109سانحه رانندگی در پایتخت


گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از برخورد یک دستگاه پژو پارس با دو خودرو دیگر خبر داد و گفت: این حادثه 3 مجروح در پی داشت.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد رازقی" در توضیح این خبر بیان داشت: شب گذشته در مسیر بزرگراه همت غرب به شرق بعد از پل باکری (منطقه 27) یک دستگاه پژو پارس با یک دستگاه پراید و یک خودرو وانت به شدت برخورد کرد.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: پس از برخورد پژو با وسیله نقلیه اول، کنترل از دست راننده پژو خارج و خودروی وی با وسیله نقلیه دومی برخورد می کند.

وی با بیان اینکه پس از وقوع این تصادف، بلافاصله تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت در موقعیت حاضر و ضمن ایمن سازی محل تصادف به بررسی علت حادثه پرداختند تصریح کرد: 3 مصدوم این حادثه سریعا توسط عوامل امدادی و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

رازقی، علت این حادثه را  عدم توجه به جلو از سوی راننده پژو پارس اعلام و به رانندگان توصیه کرد: چنانچه در قبل و حین رانندگی احساس خستگی و خواب آلودگی کردند حتما از ادامه حرکت صرف نظر و پس از استراحت کافی و رفع خستگی اقدام به رانندگی کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر