نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/6    11:31:0     کد خبر : 299233     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/6      11:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:195کشف یک تن و 518 کیلو مواد مخدر در شهرستان "خاش"


گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-فرمانده انتظامی استان از درگیری مسلحانه و کشف یک تن و 518 کیلو انواع مواد مخدر در شهرستان "خاش" خبر داد.

 

سردار "محمد قنبری"در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: روز گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان"خاش" با پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) به اطلاعاتی مبنی بر جابه جایی محموله مواد مخدر از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خاش با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، عصر روز گذشته قاچاقچیان را که با 2 خودرو پژو پارس و پژو 405 و یک تویوتا در محور "سراوان-خاش" در تردد بودند شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس، ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری  شدند.

سردار قنبری گفت: در این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از 3 خودرو توقیف شده، یک تن و 518 کیلو و 64 گرم انواع مواد افیونی شامل 943 کیلو و 342 گرم تریاک، 439 کیلو و 784 گرم حشیش، 134 کیلو و 938 گرم سایر مواد مخدر، یک قبضه اسلحه کلاش، یک تیغه خشاب، 98 فشنگ جنگی و یک قبضه کلت کمری حاوی 10 فشنگ جنگی کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند مسلحانه قاچاق خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر