نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/7    11:50:0     کد خبر : 299294     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/7      11:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:103دفاع همچنان باقیست


گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه نام و یاد شهیدان همواره باید زینت بخش کوچه ها و شهرهای ما باشد، بیان داشت:دفاع همچنان باقیست و تا فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما هست هیچ قدرتی توانایی تهاجم به ما را نخواهد داشت.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی " در ششمین روز از هفته گرامی داشت دفاع مقدس در بازدید از خبرگزاری دفاع مقدس با اشاره به اینکه نام و یاد شهیدان همواره باید زینت بخش کوچه ها و شهرهای ما باشد، بیان داشت: فرهنگ ایثار و شهادت اگر در جامعه ما نهادینه شود هیچ قدرتی توانایی تهاجم به ما را نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه همانگونه که امام راحل فرمودند: جنگ برای ما یک نعمت بود  مسئله ای که الان بهتر می توان به  ماهیت آن پی برد، عنوان داشت: ما در جنگ به خود باوری و خوداتکایی رسیدیم و با توکل بر خداوند متعال با دست خالی ابهت ابرقدرت ها را در هم شکستیم.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه دفاع همچنان باقیست، بیان داشت: قدرت دفاعی ایران اسلامی و روحیه ایثار  و شهادت طلبی قدرتی بازدارنده است که این هم از برکات و نتایج 8سال دفاع جانانه ملت بزرگ ایران اسلامی در مقام دشمنان تا بن دندان مسلحی بود که آرمانی جز دد منشی و خونخواری نداشتند،  است .

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه ما برای پیروزی و حفظ انقلابمان هزینه های بسیاری داده ایم و همچنان هم آماده جانفشانی در این مسیر هستیم، عنوان داشت:  قرآن کریم مومنان را به استقامت و پایمردی دعوت کرده و به صابران وعده فجر و پیروزی داده است موضوعی که ما در جنگ مشاهده آن را به عینه ملاحظه کرده و دیدیم که به واسطه صبر و استقامت می شود با دست خالی در مقابل دنیای کفر به پیروزی رسید و به راستی که وعده الهی در جنگ برای صابران تحقق پیدا کرد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: هرگز نباید نام و یاد شهیدان و فرهنگ ایثار و شهادت در گذر زمان به فراموشی سپرده شود، چرا که روحیه ایثار و شهادت و عمل به این روحیه می تواند ما را از کوران آسیب های مختلف اجتماعی و اعتقادی محافظت کند.

وی با اشاره به پیشرفت های به دست آمده در بخش های مختلف اجتماعی، اقتصادی، نظامی و ... ، عنوان داشت: بدون شک پیشرفت ها و افتخارات امروز ما نتیجه ریاضت ها و سختی های زمان جنگ تحمیلی است که مردم ما با دفاعی جانانه از کیان و مرزو بوم خود حراست کردند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه بود و نمود امروز و فردای ما به برکت وجود شهداست، عنوان داشت: شهدا سراسر برکت و نور هستند تا بدانجا که در تشییع پیکرهای مطهر شهدا می بینیم که حتی پیکرهای این عزیزان بعد از گذشت سال ها چه انقلاب معنوی در قلب ها ایجاد می کنند و چگونه فضای جامعه را به معنویات عطرآگین می کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر