نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/7    13:19:0     کد خبر : 299308     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/7      13:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:171حادثه رانندگی با 2 کشته در بابل


گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از واژگونی یک پراید با 2 کشته در محور شهید صالحی شهرستان بابل خبر داد .

 

سرهنگ " علیرضا قدمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور شهید صالحی شهرستان بابل، بلافاصله ماموران انتظامی بخش گتاب به محل حادثه اعزام شدند .

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه یک پراید با 2 سرنشین به دلایل نامعلومی از مسیر خود منحرف و واژگون شد .

سرهنگ قدمی، تصریح کرد: بر اثر این حادثه هر 2 سرنشین 49 و 52 ساله این خودرو به شدت مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند .

قدمی با اشاره به این که مصدومان این حادثه به علت شدت صدمات و جراحت های وارده در بیمارستان جان باختند، اظهار داشت: علت تامه این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است .

وی از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن را سرعت غير مجاز و عدم توجه به جلو برشمرد و به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعايت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضريب ايمني، فرهنگ اجتماعی خود را به نمايش بگذارند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر