نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/7    14:55:0     کد خبر : 299320     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/7      14:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:171واژگونی پژو پارس یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت


گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-واژگونی یک دستگاه پژو پارس در یکی از محورهای فرعی "زاهدان-گراغه" یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت.

 

سرهنگ "کشواد بهروزی زاده" رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: روز گذشته یک فقره تصادف فوتی در محور فرعی "گراغه" به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش و بلافاصله تیمی از ماموران پاسگاه انتظامی "تل سیاه"به همراه نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد یک پژو پارس با 4 سرنشین (همگی اعضای یک خانواده) که از زاهدان به سمت "گراغه" در حال تردد بوده از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ بهروزی زاده تصریح کرد: در این حادثه یکی از سرنشینان خودرو به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و راننده و 2سرنشین دیگر آن نیز مجروح و با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) منتقل شدند.

رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: علت حادثه از سوی کارشناس پلیس راه ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به علت تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر