نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/7    15:5:0     کد خبر : 299324     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/7      15:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:275مرگ 2جوان در تصادف نهاوند


گروه استان ها- همدان- فرمانده انتظامي شهرستان "نهاوند"، از تصادف سواري نيسان با کاميون در يکي از محورهاي مواصلاتي اين شهرستان که منجر به کشته شدن 2 جوان شد،خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سرهنگ "شا احمد ساکي"، در تشريح اين خبر بيان داشت: روز گذشته در پي تماس تلفني با مرکز فوريت هاي پليسي 110مبني بر يک فقره تصادف، بلافاصله ماموران انتظامي و پليس راه به محل اعزام شدند.

وي در ادامه افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد، يک سواري نيسان و کاميون به شدت با يکديگر برخورد کرده که با حضور عوامل اورژانس و هلال احمر نسبت به جدا سازي اين خودروها و انتقال مصدومان حادثه اقدام شد.

سرهنگ ساکی بیان کرد: متاسفانه هر 2 سرنشين خودروي سواري نيسان در دم جان باخته اند که اجساد آنان به پزشکی قانوني انتقال داده شد.

اين مقام انتظامي ادامه داد: بر اساس نظريه کارشناس تصادفات پليس راه، علت تامه اين تصادف، انحراف به چپ خودروي کاميون در حال سبقت اعلام شده است.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان با ابراز تاسف از اين حادثه تلخ از عموم شهروندان خواست به توصيه ها و هشدارهاي پليس در حوزه راهنمايي و رانندگي توجه ويژه داشته و همواره مد نظر داشته باشند که لحظه اي غفلت و سهل انگاري در رانندگي و عدم توجه به موارد ايمني اين چنين اتفاقات تلخ و ناگواري را رقم مي زند که به هيچ وجه قابل جبران نيستند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر