نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/9    10:11:0     کد خبر : 299381     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/9      10:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:298کیف حاوی 25 میلیون ریال وجه نقد به صاحبش برگردانده شد


گروه استان ها- ایلام- فرمانده انتظامی شهرستان مهران، گفت: کیف حاوی 25 میلیون ریال وجه نقد و تعدادی دسته چک، توسط 2 نفر از ماموران انتظامی به صاحبش برگردانده شد.

 

سرهنگ "قدرت اله شهبازبیگی" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: 2 نفر از ماموران انتظامي شهرستان مهران به نام های ستواندوم  "امیر میرزاپور" و استواردوم "رضا رحیم زاده" حین گشت زنی در سطح شهر یک جلد کیف را پیدا کردند.

وی خاطر نشان کرد: پس از بررسی مشخص شد، کیف حاوی 25 میلیون ریال وجه نقد و تعدادی دسته چک است.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: ماموران وظیفه شناس کیف حاوی پول و دسته چک را صورتجلسه و با اطلاع رسانی در شهر، صاحب وجه به ستاد انتظامی مراجعه و ضمن تقدیر و تشکر از کار خداپسندانه پلیس کیف خود به همراه وجه مربوطه را تحويل گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان مهران با اشاره به تعدد و تكثر مخاطرات در ماموريت هاي پليسي، ماموران انتظامي را يكي از پرمخاطره ترين خدمتگزاران به لحاظ نوع تهديدات شغلي برشمرد و افزود: به بركت معنويت درون سازماني و ولايت مداري كاركنان خدوم اين نيرو، شاهديم كه شاخصه هاي امانتداري و رشد و تعالي رفتاري در سطح بسيار مطلوبي قرار داشته و اين امر از مولفه هاي بارز يك مامور جامعه محور در نظام اسلامي و انقلابي است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر