نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/9    10:16:0     کد خبر : 299383     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/9      10:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:184کشف یک تن و 338 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ


گروه استان ها- سيستان و بلوچستان- جانشین فرمانده انتظامي استان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در "خاش" و کشف یک تن و 338 کیلو انواع مواد افیونی خبر داد.

 

سردار " احمد طاهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه شهرستان "خاش" دست يافتند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری تیم هایی از مأموران انتظامی شهرستان "خاش" پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی حوالی ساعت 22 شب گذشته اعضای این باند مسلح را که با 2دستگاه وانت تویوتا در حال جابه جایی محوله مواد مخدر در محور "پسکوه -خاش" بودند، شناسایی  کردند.

وی تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس ضمن رها کردن خودرو حامل مواد مخدر به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار طاهری بیان داشت: در ادامه این عملیات مقتدرانه، ماموران در پاک سازی از منطقه درگیری ضمن دستگیری 2 قاچاقچی در بازرسی از خودرو وانت یک تن و 338کیلو و 447گرم انواع مواد مخدر، شامل: 972 کیلو و 836 گرم تریاک، 364 کیلو و 611گرم حشیش، یک کیلو هروئین، یک قبضه سلاح کلاش، 4 تیغه خشاب حاوی 115 فشنگ جنگی، یک گلوله آرپیچی7 و یک عدد بی سیم کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه، گفت: نیروی انتظامی در گلوگاه ها و ورودی ها قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می کند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ کرده است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر