نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/9    14:22:0     کد خبر : 299393     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/9      14:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:130واژگونی وانت در تایلند 13نفر را به کشتن داد


گروه بین الملل- به دنبال واژگونی یک دستگاه وانت در پایتخت تایلند 13 نفر از سرنشینان آن که اکثرشان دانش آموز بودند کشته شدند.


به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ وقوع سانحه رانندگی در یکی از بزرگراه های پایتخت تایلند 13 نفر را قربانی کرد. 

بر اساس این گزارش راننده خودرو قصد تغییر مسیر حرکت را داشته که واژگون شده و از مسیر خارج می شود. 

فیلم های دوربین مدار بسته نشان می دهد که مسافران سوار بر عقب وانت بوده و به سمت حومه بانکوک در حرکت بودند.

"سامران چایاتو" ، افسر پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت: "12 نفر بلافاصله در صحنه جان باختند و یک نفر دیگر نیز در بیمارستان درگذشت."

سامران گفت که در مجموع 18 نفر در وانت سوار بودند که می خواستند در جشن دوره پایان آموزش خود شرکت کنند.

2 نفر از 5 بازمانده نیز دچار مصدومیت شدید شدند.

تصادفات مرگبار در تایلند رایج است و غالبا در صدر فهرست مرگبارترین جاده های جهان قرار دارد. سرعت زیاد، رانندگی در حالت غیرعادی و ضعف در اجرای قوانین همه از عوامل موثر در این امر است.

اگرچه بسیاری از قربانیان تصادفات در تایلند موتورسواران هستند، اما تصادف با گردشگران و کارگران مهاجر نیز گاهی سرخط خبرها را به خود اختصاص می دهد.

در ماه مارس سال گذشته، دست کم 18 تن در یک حادثه رانندگی کشته و ده ها نفر زخمی شدند. در این حادثه، اتوبوسی که با سرنشینانش از تعطیلات در شمال شرقی تایلند باز می گشت از جاده خارج شد و به درختی برخورد کرد.

جدیدترین اطلاعات سازمان بهداشت جهانی نشان می دهد شمار قربانیان تصادفات در تایلند 32.7 در هر 100000 نفر است که این رقم در آمریکا 12.4 می باشد.


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر