نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/9    15:30:0     کد خبر : 299409     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/9      15:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:266سارق ارزهای گردشگر چینی، دستگیر شد


گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی استان از دستگيري سارق ارزهای یک گردشگر چینی كمتر از 12 ساعت توسط پلیس آگاهی شهرستان کاشان خبر داد .

سردار "مهدی معصوم بیگی" با اعلام این مطلب اظهار داشت: در پي شکایت یک گردشگر چینی به پلیس آگاهی شهرستان کاشان مبنی بر سرقت 11 هزار یورو  معادل یک میلیاردو 400 میلیون ریال از وی توسط راننده یک خودروسواری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات از این گردشگر مشخصات سارق را دریافت کرده و با یک کار علمی و تخصصی ویژه موفق شدند وی را در كمتر از 12 ساعت شناسایی و دستگیر کنند.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه فرد سارق، راننده شخصي گردشگر خارجي بود گفت: در بازرسي از مخفيگاه متهم تمامی وجوه نقد سرقتي كشف و به  مال باخته بازگردانده شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی گفت: گردشگر خارجي هنگام تحویل وجوه مسروقه  در خصوص رسیدگی سريع  به پرونده وی و دستگیری سارق در کمترین زمان ممکن از نیروی انتظامی قدردانی کرد .#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر