نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/10    9:38:0     کد خبر : 299430     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/10      9:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:282زمین گیر شدن قاچاقچیان با یک تن و 418 کیلو تریاک در بندرلنگه


گروه استان ها – هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 418 کیلو مواد افیونی طی عملیات ضربتی در شهرستان بندرلنگه خبر داد.

 

سردار "عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت : در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه بامواد مخدر شهرستان بندر لنگه با پیگیری های شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی، یک باند قاچاق مواد مخدر که قصد انتقال مواد افیونی از مسیر دریا به خارج از استان را داشتند  شناسایی و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود : ماموران شب گذشته حین گشت زنی نامحسوس در نوار ساحلی "بندر معلم "به یک دستگاه خودرو وانت نیسان که در حال بار گیری موادافیونی بود برخورد و در یک عملیات ضربتی 5 تن از سوداگران مرگ را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه در این رابطه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت متعلق به سوداگران توقیف شد خاطرنشان کرد: در این عملیات یک تن و 418 کیلوگرم تریاک کشف شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر