نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/13    10:33:0     کد خبر : 299556     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/13      10:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:94افزایش 45 درصدی کشفیات قاچاق/پلیس گوش به فرمان ولایت است


گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در نیمه نخست امسال 450 میلیارد ریال کالای قاچاق توسط پلیس کرمانشاه کشف شده، گفت: این مقدار کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 45 درصد رشد نشان می دهد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در اولین روز هفته ناجا و در دیدار کارکنان انتظامی استان با امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: در 6 ماه سپری شده از سال جاری کشفیات محصوصلات ضدفرهنگی نسبت به مدت مشابه سال قبل 23 درصد رشد داشته ایم.

وی ادامه داد: برخورد قاطعانه با پدیده قاچاق و محصوصلات ضد ارزشی که اقتصاد و فرهنگ جامعه را هدف گرفته اند یکی از موضوعاتی بوده که با جدیت در دستور کار پلیس کرمانشاه قرار داشته است.

سردار جاویدان همچنین از ارجاع 5 هزار و 771 پرونده به مراکز مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی پلیس و کلانتری های سطح استان در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: 81 درصد این پرونده ها به مصالحه انجامیده و از ورود آنها به دستگاه قضائی جلوگیری شده است.

فرمانده انتظامی استان همچنین به اهتمام پلیس کرمانشاه به ارتقاء و ترویج معنویت میان کارکنان پلیس اشاره کرد و گفت: با همکاری سازمان عقیدتی سیاسی طی 2 سال اخیر موفق به تربیت 1600 حافظ قرآن در مجموعه انتظامی استان شده ایم.

وی تربیت و آموزش نیروهای پلیس را از دیگر اقدامات پلیس برشمرد و افزود: در زمینه جذب نیرو نیز تلاش شده افرادی به استخدام ناجا درآیند که در تخصص لازم را در یک یا چند حوزه داشته باشند و این کار را با جدیت ادامه می دهیم.

سردار جاویدان گفت: با مجموعه اقدامات صورت گرفته امروز خوشبختانه کمترین تخلفات در ستاد انتظامی استان و مجموعه کارکنان پلیس وجود دارد که جای خرسندی است.

مقام ارشد انتظامی استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش، پلیس را حافظ جان و مال مردم معرفی و خدمت صادقانه به اقشار مختلف جامعه را هدف و افتخار ناجا برشمرد.

وی با بیان اینکه پلیس توانسته کارنامه درخشانی پس از پیروزی انقلاب از خود به جا بگذارد، افزود: کارکنان خدوم انتظامی در دفاع از ارزش های نظام و انقلاب همواره در صف اول حضور داشته اند.

سردار جاویدان همچنین با اشاره به اینکه ماموران انتظامی استان همواره تلاش کرده اند سربازی وفادار برای ولایت و خدمتگزاری صادق برای مردم باشند، گفت: به واسطه همین تلاش ها امروز مورد آزاردهنده امنیتی در کرمانشاه نداریم و جزو امن ترین استان های کشور به حساب می آئیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان و با تقدیر از تلاش های مرزبانان استان، اظهار داشت: ماموران انتظامی و مرزبانی با آغاز سفرهای زائران اربعین به عتبات عالیات، آماده خدمات رسانی شایسته به زوار هستند.

در تقویم جمهوری اسلامی از 11 تا 17 مهر به عنوان هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر