نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/14    15:11:0     کد خبر : 299657     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/14      15:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:119توقیف اتوبوس حامل 3میلیارد کالای قاچاق در "بناب"


گروه استان‌ها- آذربایجان شرقی- فرمانده انتظامي استان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 300 میلیون ریال در شهرستان بناب خبر داد.

سردار "حسین عبدی"در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس،در تشریح این خبر گفت:در پی کسب خبر مبنی بر ورود یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق به حوزه استحفاظی شهرستان بناب، بررسی موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود:ماموران پلیس امنیت عمومی با اشرافیت اطلاعاتی و پس از هماهنگی با قضائی،اتوبوس حامل کالای قاچاق را در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان بناب شناسایی و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی افزود:در بازرسی از اتوبوس مذکور،30 میلیون دینار عراقی،20 عدد سموم کشاورزی خارجی قاچاق،2هزار و 100 عدد داروی خارجی قاچاق،167 عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی قاچاق و 4 کیسه پوشاک تاناکورا خارجی قاچاق کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود:کارشناسان امر ارزش ریالی کالا های مکشوفه را 3 میلیارد و 300 میلیون ریال اعلام کردند.

سردار عبدی با اشاره به اینکه در این عملیات 2 قاچاقچی دستگیر و یک دستگاه اتوبوس نیز توقیف شد،گفت: متهمان به مراجع قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر