نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/14    15:24:0     کد خبر : 299669     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/14      15:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:166کشف 260 کیلو تریاک در لرستان


گروه استان ها - لرستان- فرمانده انتظامی استان از کشف 260 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" گفت:  ماموران پلیس  مبارزه با مواد مخدر استان در پی کسب خبری  مبنی بر جا به جایی مقادیری مواد مخدر توسط باند سوداگر مرگ در آزادراه خرم زال ، بلافاصله به محل اعزام  شدند .

وی افزود : ماموران پس از شناسایی خودرو های حامل مواد مخدر طی یک عملیات منسجم  260 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و   3 دستگاه خودرو سواری از قاچاقچیان  توقیف و 4 نفر سوداگر مرگ را در این رابطه دستگیر کردند .

فرمانده انتظامی استان با بیان این که از ابتدای سال جاری تاکنون  2 تن و 955 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است گفت : میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته  2 درصد افزایش داشته است .

سردار مهدیان نسب در ادامه گفت : از ابتدای سال تاکنون  12 هزار و 700 نفر خرده فروش ، قاچاقچی ، توزیع کننده و معتاد متجاهر دستگیر که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4درصد افزایش داشته است .

وی انهدام 46 باند مواد مخدر سنتی و صنعتی با افزایش 9 درصدی  و اجرای 483 طرح پاک سازی نقاط آلوده ، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کنترل محورهای مواصلاتی به صورت منطقه ای ، حجمی و موضوعی در سطح استان از ابتدای سال تاکنون با افزایش 4 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته  را از دیگر اقدامات پلیس لرستان برشمرد .#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر