نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/15    16:37:0     کد خبر : 299739     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/15      16:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:345افتتاح بیمارستان منطقه ای حضرت ابوالفضل (ع) در کرمانشاه با حضور معاون هماهنگ کننده ناجا


گروه استان ها - کرمانشاه - بیمارستان منطقه ای حضرت ابوالفضل (ع) با حضور معاون هماهنگ کننده ناجا، افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدعلی نوری نژاد" در مراسم افتتاحیه بیمارستان منطقه ای حضرت ابوالفضل (ع) در کرمانشاه، اظهارداشت:کارکنان نیروی انتظامی همواره با مامویت هایی سخت و استرس آور روبه رو هستند از این رو می طلبد تا امکانات و شرایط رفاهی لازم نیز در اختیاز انها و خانواده هایشان قرار گیرد.

وی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که همواره باعث دغدغه مندی کارکنان پلیس بود بحث های بهداشتی و درمانی است که اهمیت آن باعث شد تا ناجا اقدامات لازم را در این خصوص و برای کاهش سطح دغدغه مندی کارکنانش صورت دهد.

سردار نوری نژاد تصریح کرد: در همین راستا و از مدتی قبل ساخت یک بیمارستان منطقه ای با امکانات و تجهیزات کامل برای استفاده کارکنان ناجا و خانواده های آنان در غرب کشور در دستور کار قرار گرفت و محل احداث آن هم کرمانشاه تعیین شد.

معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: در گام اول درمانگاه و امروز هم در گام دوم بیمارستان آن افتتاح شد تا کارکنان زحمتکش و خدوم ناجا چه در کرمانشاه و چه استان های همجوار امکان استفاده از آن را پیدا کنند.

وی یادآوری کرد: زمینه استفاده از امکانات و خدمات بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) برای عموم مردم نیز فراهم شده و اقشار مختلف امکان استفاده از آن را دارند.

سردار نوری نژاد در پایان گفت: نیروی انتظامی خود را خادم واقعی مردم می داند و قطعا از هیچ تلاشی برای فراهم کردن شرایط رفاهی و امنیتی مطلوب برای آنها دریغ نمی کند.

بیمارستان منطقه ای حضرت ابوالفضل (ع) در زمینی به مساحت 5 هزار و 300 متر مربع در 5 طبقه و با 113 تخت با اعتبار یک هزار میلیارد ریال در خیابان گمرک کرمانشاه به بهره برداری رسید.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر