نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/14    10:0:0     کد خبر : 299750     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/14      10:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:57مهارت های پلیس در ماموریت ها موجب رشد کیفیت کارها شده است


گروه استان ها – زنجان – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه بیشترین تعامل مردم با سازمان ها و ارگان ها مربوط به پلیس است ، گفت : امروز مهارت های نوین پلیس در ماموریت های متنوع موجب رشد و ارتقاء خدمات رسانی پلیس و افزایش بهره وری کارکنان شده است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله " علی خاتمی " در دیدار با سردار "رحیم جهانبخش" و كاركنان فرماندهي انتظامي استان ، ضمن تبریک هفته ناجا بیان داشت:ارتباط مردم با پلیس از زمان تولد تا آخر عمر است .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه نيروي انتظامي از زمان تشکيل تا کنون به خوبي اقتدار خود را حفظ کرده است، گفت:حفاظت پیرامونی تمام ساختمان های دولتی و حفظ امنیت و آرامش جامعه از ماموریت های مهم نیروی انتظامی است که با تلاش های شبانه روزی و دانش های فنی و تخصصی به خوبی از عهده آن برآمده است .

وی با تاکید بر توجه به سربازان در بدنه نیروهای مسلح افزود : شما کارکنان پلیس همانطور که در قبال جامعه مسئولیت دارید باید توجه ویژه ای به خانواده خود داشته باشید که موجب دلگرمی شما در ماموریت ها هستند .

آیت الله خاتمی با تاکید بر اینکه شما سرباز ولایت هستید و این نشانه ایمان و وفای به عهد است ، گفت : نیروی انتظامی نیرویی مردمی به شمار می رود که بزرگترین سرمایه اجتماعی آن اعتماد عمومی است که روز به روز بالنده تر و مقاوم تر می شود.

وی با اشاره به تنوع آموزش ها در نیروی انتظامی گفت : امروز مهارت های نوین پلیس در ماموریت ها ی متنوع موجب رشد و ارتقاء خدمات رسانی پلیس و افزایش بهره وری کارکنان شده است .

نیروی انتظامی برخاسته از بطن و متن جامعه است

سردار " رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامی استان در ابتدای این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی و با اشاره به اینکه پلیس جمهوری اسلامی ایران برخواسته از بطن و متن جامعه است ، گفت : ائمه جمعه و روحانیون در ایجاد آرامش مجموعه نیروی انتظامی و جامعه نقش موثر و پررنگی دارد .

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه متولی اصلی نیروهای مسلح در استان نماینده معظم ولی فقیه در استان  می باشد گفت : کمتر ارگانی مثل نیروی انتظامی است که در بین مردم و عرصه های مختلف اجتماعی حضور پررنگ و موثری داشته باشد .

فرمانده انتظامی استان زنجان آرامش و امنيت مردم و افزايش رضايتمندي عمومي از پليس را هدفي مقدس و ارزشمند براي نيروي انتظامي عنوان و بیان كرد: در دستيابي به جامعه اي ايمن بايستي همواره بيشترين منابع و بهترين سرمايه هاي انساني به بخش آموزش اختصاص يابد و از سنين كودكي و از نهاد خانواده بايد در حوزه باورها، ارزش ها، اعتقادات، و ديگر مفاهيم حوزه فرهنگ عمومي برنامه ريزي داشت.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر