نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/16    12:3:0     کد خبر : 299770     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      12:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:141تلاش هاي شبانه روزي پليس در زمينه مبارزه با موادمخدر مثال زدني است


گروه استان ها- خراسان رضوي -نماينده مردم شهرستان نيشابور در مجلس شوراي اسلامي گفت: تلاش هاي شبانه روزي پليس در زمينه مبارزه با موادمخدر مثال زدني است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، دكتر" چناراني" در جمع اعضاي شوراي تامين شهرستان و در بازديد از كشفيات مبارزه با موادمخدر شهرستان نيشابور با تبريك هفته نيروي انتظامي بیان داشت: تلاش شبانه روزي پليس در عرصه هاي مختلف باعث افزايش اقتدار نظام شده است.

وي تصريح کرد: تلاش هاي شبانه روزي پليس در زمينه مبارزه با موادمخدر مثال زدني است و نمونه بارز اين ايثار، تقديم 35 شهيد پليس شهرستان در راه مبارزه با موادمخدر است .

عضو هيئت رئيسه كميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: اگر امروز پيشگيري با ارائه آموزش هاي لازم درست انجام شود بسياري از مشکلات برطرف خواهد شد و سعي همه بايد اين باشد که با کمک و همکاري ابتدا پيشگیري که مطمئن ترين و کم هزينه ترين راه مي باشد در اولويت قرار گيرد و پليس را در اين راه ياري كنند.

دكتر چناراني افزود: نيروي انتظامي ماموريت هاي فراوان و متنوعي را بر عهده دارد، اما به جرات مي توان گفت نيروي انتظامي به عنوان يک نيروي پويا و توانمند با تلاش شبانه روزي کارکنان اين مجموعه توانسته است نقش موثر خود را در حوزه امنيت و مسائل اجتماعي به خوبي ايفا کند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر