نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/16    12:15:0     کد خبر : 299778     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      12:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:273خودروهای کاپوتاژ به مرز چذابه مراجعه کنند


گروه استان ها- ایلام - فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه مرز مهران برای تردد خودروهای کاپوتاژ ممنوع است گفت: خودروهای کاپوتاژ به مرز چذابه مراجعه کنند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "نورعلی یاری" در تشریح این خبر، اظهار داشت: استقبال زائران ایران اسلامی از مرز بین‌المللی مهران ستودنی است؛ با تلاش همه دستگاه‌ها بسترهای امن برای تسهیل در سفر زائران در این مرز فراهم شده است.

 وی با تاکید بر ممنوعیت تردد کاپوتاژ ها از مرز مهران، گفت: به هیچ وجه اجازه  تردد به کاپوتاژها در این ایام داده نخواهد شد و خودروهای مزبور به مرز چذابه مراجعه کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به تکمیل و راه اندازی بالغ بر ۱۵۰ پارکینگ کوچک، متوسط و بزرگ در شهر مهران و اطراف آن از زائران خواست خودروهای خود را در پارکینگ های مجاز پارک کنند.

 فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان از همراهی  و همکاری خوب مردم شهر مهران و سایر دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی با پلیس در ماموریت اربعین حسینی قدر دانی کرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر