نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/16    12:25:0     کد خبر : 299783     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      12:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:344ضرب شصت پلیس خراسان جنوبی به سوداگران مرگ در گلستان/کشف 640 کیلو تریاک و حشیش از قاچاقچیان مواد مخدر


گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی استان از کشف 450 کیلو تریاک و 190 کیلو حشیش توسط هدایت اطلاعاتی پلیس خراسان جنوبی در عملیات مشترک با مأموران فرماندهی انتظامی استان گلستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع" اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی اطلاعاتی دریافت کردند که قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند محموله ای از مواد مخدر را با یک سواری سمند حمل و به شهرهای شمالی کشور منتقل کنند که موضوع پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: مأموران خودروی حامل مواد مخدر را رهگیری و در محورهای مواصلاتی استان گلستان شناسایی کردند و با اعلام موضوع به فرماندهی انتظامی استان گلستان، خودرو توقیف و راننده آن دستگیر شد.

سردار شجاع افزود: مأموران در این عملیات 450 کیلو تریاک و 190 کیلو حشیش کشف و متهم دستگیر شده را به پلیس مبارزه مخدر منتقل کردند که متهم با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.

وی بر مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر تأکید کرد و گفت: عملیات مشترک پلیس فرصت سوء استفاده از سوداگران مرگ را می گیرد و قاچاقچیان مواد مخدر در هر نقطه از کشور رهگیری و به قانون سپرده خواهند شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر