نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/16    15:47:0     کد خبر : 299808     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      15:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:618برگ تردد موقت در پایانه مرزی مهران صادر نمی شود


گروه استان ها –ایلام -معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام گفت: زائران قبل از ورود به شهر مهران برگ تردد یا گذرنامه خود را به همراه داشته و سپس به این پایانه مراجعه کنند.

سرهنگ "فرزاد یاسمی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اربعین ناجا مستقر در پایانه مرزی مهران با اعلام این خبر اظهار داشت: در چند روز گذشته تعداد محدودی از هموطنان بدون گذرنامه یا برگ تردد به پایانه مرزی مهران مراجعه کردند که عودت داده شدند.

وی با بیان اینکه زائران قبل از مراجعه به مرزها بایستی گذرنامه یا برگ تردد خود را در شهرهای مبدا دریافت کنند، گفت: زائران به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نکرده و اخبار موثق خود را از کانال خبری پلیس ایلام مستقر در پایانه مرزی مهران دریافت کنند.

معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد:در چند روز گذشته شاهد تصادفات در محورهای مواصلاتی بودیم که می‌طلبد رانندگان با سرعت مطمئنه و پرهیز از هرگونه عجله و شتاب رانندگی کرده و به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و هشدارهای پلیسی که در مسیرهای نصب شده است، توجه کنند.

وی تصریح کرد: معاونت اجتماعی انتظامی استان برای تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی و آگاه کردن آنان نسبت به خطرات جاده ای، با نصب بنر بر روی بیلبوردهای مستقر در محورهای مواصلاتی و همچنین درج پیام های هشداری در پایانه مرزی مهران سعی کرده از حوادث احتمالی جلوگیری کند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر