نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/17    12:4:0     کد خبر : 299834     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      12:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:108اجرای نمایش اقتدار و آرامش مرزبانان در آب‌های نیلگون خلیج فارس / ملت‌های حوزه خلیج فارس، حضور نامشروع استکبار در منطقه را نمی‌پذیرند


گروه ناجا – فرمانده مرزبانی ناجا از اجرای نمایش اقتدار و آرامش مرزبانان در آب‌های نیلگون خلیج فارس خبر داد و گفت: ملت‌های حوزه خلیج فارس، حضور نامشروع استکبار در منطقه را نمی‌پذیرند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در بدو ورود به استان هرمزگان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه قدردان مرزنشینان استان هستیم، گفت: اگر جرایم مرزی امروز کاهش یافته، موثرترین عامل آن رعایت قوانین مرزی توسط مرزنشینان و صیادان است.

وی بر اجرای نمایش اقتدار و آرامش در آب‌های نیلگون خلیج فارس اشاره کرد و افزود: امروز در هرمزگان، مانور دریایی در راستای پاسداری از مرزهای آبی برگزار می شود که این نشان دهنده امنیت مرزهای دریایی جمهوری اسلامی ایران است؛ این رزمایش به صورت مشترک در بوشهر نیز اجرا خواهد شد.

این مقام عالی مرزبانی ناجا ادامه داد: خلیج فارس، ویروس‌های میکروبی مثل ناوگان جنگی کشورهای منطقه را نمی‌پذیرد و پیام ملت‌های کل منطقه خلیج فارس این است که حضور نحس خود را بیرون کنند تا منطقه به آرامش برسد.

سردار رضایی با تأکید بر اینکه امنیت منطقه بدون حضور ناوگان جنگی کشورهای غربی، پایدار است، بیان کرد: سازمان ملل پیام منطقه را دریافت کند؛ تاریخ نشان داده این منطقه امن بوده و آرامش داشته است.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه گفتمان ملت‌های حوزه خلیج فارس، گفتمان آرامش است، افزود: این گفتمان باید در سازمان ملل تبدیل به یک برنامه شود و برای کسانی که مخل آرامش هستند، قطعنامه صادر کند و اعلام کنند که ملت‌های منطقه، حضور نامشروع شما رو نمی‌پسندند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر