نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/17    12:40:0     کد خبر : 299838     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      12:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:245كشف 2 تن مغز بادام و گردوي قاچاق در عمليات پليس آشتيان


گروه استان ها - مركزي - جانشين فرماندهي انتظامي استان از كشف 2 تن مغز بادام و گردوي قاچاق به ارزش يك ميليارد و 800 ميليون ريال در عمليات پليس در شهرستان آشتيان خبر داد.

سرهنگ "يوسف سپهوند" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس و در تشريح جزئيات اين خبر گفت: با طرح ريزي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق، ماموران انتظامي در شهرستان آشتيان در انجام تحقيقاتي از تردد 2 دستگاه خودروي وانت بار حامل كالاي قاچاق از محورهاي مواصلاتي اين شهرستان مطلع شدند.

وي افزود:‌ در يك برنامه ريزي عملياتي، هر 2 دستگاه خودرو كه در حال تردد از يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان به يكي از استان هاي مركزي كشور بودند، شناسايي و متوقف شدند.

اين مقام انتظامي اضافه كرد:‌ در بازرسي از اين خودروها 1600 كيلوگرم مغز گردو و 380 كيلوگرم مغز بادام فاقد هر گونه مدارك گمركي كشف شد و رانندگان خودروها دستگير شدند.

سرهنگ سپهوند با اشاره به ارزش يك ميليارد و 800 ميليون ريالي اين محموله كشف شده در ارزيابي كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي گفت:‌ افراد دستگير شده در اين عمليات با تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر