نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/17    13:50:0     کد خبر : 299847     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      13:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:290کشف بیش از 184 کیلو تریاک در خراسان رضوی


گروه استان ها–خراسان رضوي- فرمانده انتظامی استان از کشف 184 کیلو و 700 گرم تریاک در عملیات پلیس مواد مخدر استان خبر داد.

سردار" محمدکاظم تقوی " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان حین کنترل خودروهای عبوری محورهای مواصلاتی بجستان و در پی کسب خبری مبنی بر انتقال مقادیر قابل توجهی موادافیونی در محورهای این شهرستان، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوی افزود: ماموران پلیس موادمخدر با اشراف اطلاعاتی یک خودرو تیبا حامل موادمخدر را شناسایی و به محض رویت این خودرو دستور ایست صادر کردند که راننده با سرعت قصد فرار داشت که با شلیک گلوله پلیس متوقف شد.

سردار تقوی بیان داشت: ماموران پس از کنترل مدارک خودرو در بازرسی دقیق آن 184 کیلو و 700 گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در بدنه خودرو جاسازی شده بود را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری 2 متهم در این زمینه، خاطرنشان کرد: متهمان دستگیرشده پس از تشکیل پرونده مقدمانی به مراجع قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر