نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/17    14:57:0     کد خبر : 299858     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      14:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:97تحویل به موقع گذرنامه ها و برگه های تردد به متقاضیان/ زائران با خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند


گروه استان ها – ایلام - فرمانده ناجابا بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و 700 هزار گذرنامه و برگه تردد موقت برای زائران صادر شده است، ادامه داد: با هماهنگی های صورت گرفته گذرنامه ها و برگه های تردد به موقع به افراد متقاضی تحویل داده شده است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در گفت و گوی تلویزیونی با شبکه یک سیما بخش خبری 14 ضمن تسلیت اربعین حسینی (ع)، اظهار داشت: خوشحال هستیم توفیق شد تا از نزدیک از پایانه مرزی مهران بازدیدی داشته باشیم.

وی افزود: در حال حاضر جمعیت فشرده ای در حال تردد از این مرز هستند؛ از ابتدای ماه صفر تاکنون، بیش از یک میلیون  نفر از مرزهای چهارگانه برای زیارت عتبات عالیات وارد کشور عراق شده اند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و 700 هزار گذرنامه و برگه تردد موقت برای زائران صادر شده است، ادامه داد: خوشبختانه با هماهنگی های صورت گرفته گذرنامه ها و برگه های تردد به موقع به افراد متقاضی تحویل داده شده است.

سردار اشتری با بیان اینکه با افزایش گیت ها مشکلی در تردد وجود ندارد، افزود: امیدواریم با همکاری مردم تا پایان مراسم مشکلی بوجود نیاید.

فرمانده ناجا با بیان اینکه همه دستگاه های مسئول در تسهیل زائران خوشبختانه نقش آفرینی می کنند، خاطر نشان کرد: امیدواریم با همکاری مردم با این دستگاه ها مشکلی به وجود نیاید.

سردار اشتری ادامه داد: همکاران ما در جاده ها و شهرها برای تسهیل آمد و شد و تأمین امنیت زائران آماده هستند.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: زائران حتما در بین راه ها در مواکب استراحت کرده و با خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند تا هیچ مشکلی برای آنها به وجود نیاید.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر