نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/17    15:31:0     کد خبر : 299861     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      15:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:556كشف 100 كيلوگرم ترياك در يك عمليات پليسي در دليجان


گروه استان ها - مركزي - فرمانده انتظامي استان از كشف 100 كيلوگرم ترياك در يك عمليات تعقيب و گريز و در بازرسي از يك دستگاه خودروي سواري خبر داد.

سرهنگ "حسن مفخمي شهرستاني" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در اين باره گفت: در برنامه ريزي جامع پليس در مبارزه با قاچاقچيان مواد مخدر، صبح امروز ماموران انتظامي شهرستان دليجان در انجام تحقيقاتي از تردد يك دستگاه خودروي حامل مواد مخدر از محورهاي مواصلاتي اين شهرستان مطلع شدند.

وي افزود: در تمهيدات نامحسوس پليس،‌ خودرو در يكي از محورهاي ورودي شهرستان دليجان شناسايي و در يك عمليات تعقيب و گريز خودرو به يكي از كوچه هاي فرعي هدايت و متوقف شد.

اين مقام ارشد انتظامي در استان مركزي با بيان ادامه داشتن تحقيقات پليس در اين پرونده خاطرنشان كرد:‌ در بازرسي از خودروي متوقف شده توسط سگ هاي مواد ياب، ‌ 100 كيلوگرم ترياك كه به شكل ماهرانه اي در خودرو جاساز شده بود، كشف شد.

فرمانده انتظامي استان مركزي بر قاطعيت و استمرار طرح هاي مبارزه با مواد مخدر تاكيد كرد و گفت:‌ تلفن 110 در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت هر گونه گزارش از سوي شهروندان است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر