نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/17    17:22:0     کد خبر : 299870     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      17:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:239مال باختگان شناسایی کنند


گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای خودرو و داخل آن در محدوده شهر ری و دستور انتشار تصویر وی خبر داد و گفت: مال باختگان برای طرح شکایت و پیگیری پرونده شان به این پایگاه مراجعه کنند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه "کرم یوسف وند" در توضیح این خبر، بیان داشت: در نیمه اول شهریور ماه امسال تعدادی از شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفتند و از وقوع سرقت لوازم داخل خودرو در محدوده محله 13 آبان به کلانتری 168 مشیریه اعلام شکایت کردند.

وی بیان داشت: پرونده ای با موضوع سرقت داخل خودرو در کلانتری مشیریه تشکیل و با دستور قضائی پرونده تشکیل شده برای شناسایی متهم در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم قرار گرفت.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی مشخص شد که سارق یک نفر و یکی از مجرمان حرفه ای و سابقه دار است، گفت: با پایش های اطلاعاتی به دست آمد که پیش تر متهم 9 مرتبه به زندان رفته است و پس از رهایی از زندان دوباره به رفتار مجرمانه خود روی آورده است.

سرهنگ یوسف وند افزود: با هماهنگی های قضائی متهم در مخفیگاهش در محدوده 13 آبان دستگیر و در بررسی های بیشتر از آن محل تعدادی لوازم داخل خودرو از قبیل: ضبط و پخش ، باند و ... و یک دستگاه خودرو سواری پراید سرقتی کشف شد.

وی ادامه داد: متهم مدعی بود پس از آزادی از زندان مدتی سرقت نکرده ولی از 3 ماه قبل یعنی اواخر خرداد ماه به دلیل اعتیاد و تامین هزینه مصرف مواد مخدر مجدداً شروع به سرقت خودرو و لوازم داخلی آن کرده است.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، گفت : با توجه به دستگیری سارق و اعتراف صریح وی به جرم ارتکابی، متهم با صدور قرار قانونی برای کشف سایر جرایم در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم قرار دارد.

سرهنگ یوسف وند، در پایان خاطر نشان شد: دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضائی صادر شده است و شهروندانی که موفق به شناسایی وی به عنوان سارق خود شده اند ، می توانند برای تشکیل پرونده و یا ادامه شکایت شان به پایگاه نهم پلیس آگاهی واقع در شهر ری، میدان هادی ساعی، خیابان آستانه، پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت مراجعه کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر