نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/17    17:27:0     کد خبر : 299876     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      17:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:312جاعلان گذرنامه در پایتخت دستشان رو شد


گروه استان ها - تهران بزرگ - معاون مهاجرت و گذرنامه پليس امنيت عمومي تهران بزرگ از انهدام باند 5 نفره جاعلان گذرنامه ها خبر داد و گفت: متهمان به 60 فقره جعل گذرنامه اعتراف کردند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سرهنگ " محمد عطايي " در تشريح جزئيات اين خبر، گفت: روز گذشته فردي از اتباع خارجه برای تمديد پروانه اقامتي اش به یکی از ادارات گذرنامه پلیس امنیت عمومی مراجعه می کند که ماموران مستقر در اداره گذرنامه متوجه جعلی بودن گذرنامه این فرد می شوند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور کار مأموران معاونت مهاجرت و جعل گذرنامه پليس امنيت عمومي پايتخت قرار گرفت، افزود: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که گذرنامه را به ازای پرداخت مبلغی از یکی از  افاغنه خریداری کرده است.

وی با بیان اینکه در گام بعدی تحقیقات پلیسی با هماهنگی مقام قضائی اولین متهم پرونده در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به معاونت مهاجرت و گذرنامه پليس امنيت عمومي منتقل شد ادامه داد: با دستگيري متهم، پرونده وارد مرحله تازه اي شد و وی در بازجويي هاي پليسي به جرم خود مبني بر جعل گذرنامه با همدستي 4 نفر ديگر اعتراف کرد.

معاون مهاجرت و گذرنامه پليس امنيت عمومي تهران با بيان اينکه 4 عضو ديگر اين باند در سه عمليات پليسي دیگر نیز دستگير شدند، تصريح کرد: متهمان در بازجويي هاي پليسي به 60 فقره جعل گذرنامه اتباع بيگانه در يک سال گذشته اعتراف کردند.

سرهنگ عطايي با اشاره به اينکه در بازرسي از مخفيگاه متهمان، 60 برگ ويزاي جعلي خام کشور ايران و تعدادي عکس کشف شد، خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفی شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر