نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/18    10:39:0     کد خبر : 299882     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      10:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:316کارکنان ناجا در حفظ امنیت خدوم و زحمتکش هستند/ سرمایه گذاری در تولید به امنیت نیاز دارد


گروه استان ها – تهران بزرگ- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مهمترین خدمتی که دولت و نظام می تواند انجام دهد، حفظ امنیت است زیرا سرمایه گذاری در تولد به امنیت نیاز دارد؛ کارکنان نیروی انتظامی در این عرصه خدوم و زحمتکش هستند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  "رضا رحمانی" در بازدید از کلانتری ۱۰۷ فلسطین تهران و دیدار با سردار "کیوان ظهیری" رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ بیان کرد: امنیت کنونی کشورمان به راحتی به دست نیامده و برای رسیدن به آن فداکاری های بسیاری شده است.

او با تأکید بر اینکه اکنون در منطقه، امن ترین کشور هستیم، گفت: برای ایجاد امنیت در کشور عزیزمان ۳۰۰ هزار شهید داده ایم که تا همیشه مدیون این جانفشانی‌ها و ایثارگری‌ها هستیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به موضوع امنیت در حوزه فعالیت تخصصی وزارتخانه، بیان کرد: سرمایه گذاری در این حوزه جایی می رود که امنیت و بازدهی داشته باشد و موضوع امنیت در این حوزه خیلی مهم است.

رحمانی با یادآوری شرایط سخت تحریمی که دشمن برای کشورمان به وجود آورد، گفت: در یک سال گذشته شرایط خاصی داشتیم، دشمن مترصد آن بود که با اعمال تحریم ها کارخانجات ما تعطیل شوند اما نگذاشتیم این اتفاق بیفتند و از این جنگ اقتصادی پیروزمندانه بیرون آمدیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه در خصوص خودرو به قول‌هایی که داده بود جامه عمل پوشاندیم، تصریح کرد: با یک برنامه ریزی خوب، تولید را افزایش دادیم و خودروسازان را مکلف کردیم که به تعهدات خود بر مبنای همان قیمت اولیه مورد تعهد در قراردادها عمل کنند.

رحمانی با اشاره به دیگر برنامه ها و تدابیر برای حمایت از مردم، بیان کرد: از سازمان حمایت خواستیم تا قراردادها را مورد نظارت قرار دهد، قیمت‌ها را کنترل کردیم و روزانه قیمت ۱۰۰ قلم کالای اساسی و مورد نیاز مردم را در بازار مورد رصد قرار می دهیم و مواظب هستیم که حقوق مصرف کننده رعایت بشود و قیمت ها افزایش نیابد.

او در ادامه اضافه کرد: حتی در برخی موارد قیمت برخی کالاهای کشاورزی آنقدر پایین آمد که ممکن بود به تولیدکننده و کشاورز ضربه وارد شود، پس در این خصوص با وزارت جهاد کشاورزی برای خرید تضمینی این محصولات به توافق رسیدیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین راه اندازی و تکمیل سامانه های الکترونیکی را گام مهم دیگری برای صیانت از حقوق مصرف کنندگان و مردم عزیز کشورمان دانست.

رحمانی با اعلام اینکه روند تولید و شاخص قیمت ها در کشور رو به بهبودی است، بیان کرد: در شهریور ماه امسال ۱۲ درصد قیمت هزینه های تولید کننده کاهش داشت که این شاخص مهم بر روی قیمت مصرف کننده در ماه‌های آتی خود را به خوبی نشان می‌دهد و این را مرهون امنیت موجود در کشور عزیزمان هستیم.

همچنین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در سخنان کوتاهی در این دیدار گفت: پرسنل نیروی انتظامی شبانه روز برای حفظ و ایجاد امنیت تلاش می کنند.

سردار کیوان ظهیری با اعلام اینکه خدمتگزاری به آحاد مردم افتخار بزرگی برای ماست، گفت: خود را از مردم و جزئی از مردم می دانیم و در پیشبرد اهدافمان رویکرد اقتدار و مهربانی داریم و با علم پلیسی و قدرت استانداردسازی رفتاری می دانیم کجا برخورد مقتدرانه و در کجا برخورد مهربانانه داشته باشیم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر