نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/18    10:43:0     کد خبر : 299884     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      10:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:325استقرار پلیس گمرک در مرزهای چهارگانه کشور


گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس پلیس گمرک کشور از استقرار نیروهای این پلیس در پایانه مرزی خسروی و همچنین مرزهای مهران، شلمچه و چذابه خبر داد.

سرهنگ "هادی رفیعی کیا" در حاشیه بازدید از مرز خسروی در شهرستان قصرشیرین به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: نیروهای پلیس گمرک به منظور جلوگیری از ورود و خروج کالا به شکل قاچاق در مرزهای چهارگانه مستقر شده اند.

وی ادامه داد: ممکن است برخی افراد سودجو در قالب زائر اربعین با سوء استفاده از موقعیت ایجاد شده و با توجه به افزایش قابل توجه ترددها، نسبت به قاچاق کالا اقدام کنند.

سرهنگ رفیعی کیا تصریح کرد: از این رو همکاران ما در هر چهار مرز که تردد زائران در آنها انجام می شود حضور یافته و در صورت مشاهده حتما علاوه بر توقیف آن کالا، فرد یا افراد خاطی را نیز دستگیر خواهند کرد.

رئیس پلیس گمرک کشور گفت: همکاران ما از همان ابتدای آغاز سفرهای اربعین در مرزهای خسروی، مهران، شلمچه و چذابه مستقر شده و تا پایان این سفر معنوی نظارت خود را ادامه خواهند داد.

وی در پایان گفت: تاکنون موردی از قاچاق کالا در مرزهای چهارگانه استان های کرمانشاه، ایلام و خوزستان مشاهده نشده است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر