نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/18    10:58:0     کد خبر : 299890     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      10:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:351كشف 100 كيلو شيشه در بار سبوس


گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده انتظامي استان از كشف محموله 100 كيلويي ماده مخدر شيشه از يك كاميون در شهرستان کاشمر خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار" محمدکاظم تقوی" در تشريح اين خبر گفت: همزمان با اجراي طرح كنترل محورهاي مواصلاتي توسط مأموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان کاشمر در يكي از محورهاي مواصلاتي اين شهرستان، يك مورد واژگوني كاميون حامل بار سبوس به مركز فوريت هاي پليسي 110 اعلام، كه بلافاصله مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر و گشت انتظامي بخش كوه سرخ به محل اعزام شدند.

وي افزود: مأموران پس از بررسي دقيق صحنه واژگوني اين كاميون و مشاهده تناقض در سخنان راننده كاميون و سرنشينان يك  دستگاه پژوپارس كه مدعي بودند صاحب بار مي باشند، با هماهنگي قضائي اين افراد را جهت بررسي هاي دقيق تر به مقر انتظامي انتقال دادند.

سردار تقوی تصریح کرد: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر  پس از بازرسي دقيق كاميون و بار آن موفق شدند 100 كيلوگرم  شيشه كه به طرز بسيار ماهرانه اي در داخل بار كاميون جاسازي شده بود را كشف كنند.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوی با اشاره به اينكه اين كاميون از يكي از استان هاي جنوبي كشور به مقصد نيشابور در حركت بود، تصريح كرد: كاميون به همراه بار آن توقيف و 3متهم نيز در این زمينه دستگير و به مراجع قضائي معرفی شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر