نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/18    11:21:0     کد خبر : 299901     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      11:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:463كشف 595 كيلوگرم ترياك در کرمان


گروه استان ها-كرمان-فرمانده انتظامي استان از كشف 595 كيلوگرم ترياك در شهرستان رودبارجنوب خبر داد.

سردار"عبدالرضا ناظری"در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودبار جنوب با انجام کار اطلاعاتی از ورود يك دستگاه خودرو سايپا حامل موادمخدر به این شهرستان مطلع شدند.

فرمانده انتظامي استان کرمان افزود: در این رابطه ماموران با استقرار شبانه در محور"دلگان-رودبار"خودرو مورد نظر را شناسایی و دستور ایست صادر کردند.

وی تصريح كرد: راننده این خودرو بدون توجه به فرمان پلیس از محل گریخت و پس از مواجهه با تعقيب و مراقبت پلیس، با استفاده از تاریکی هوا خودرو را رها  و اقدام به فرار کرد .

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: در بازرسي از این خودرو 595 كيلوگرم ترياك كشف شد ؛ تلاش براي دستگيري راننده فراری ادامه دارد.

سردار ناظری با اشاره به کشف این محموله سنگین موادمخدر همزمان با ششمین روز از هفته ناجا یادآور شد: ماموران پلیس سراسر استان در کنار اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی این مناسبت ارزنده به اجرای تمام و کمال ماموریت های اصلی خود نیز اهتمام دارند که بحمدالله تا کنون نتایج خوبی حاصل شده است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر