نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/18    13:2:0     کد خبر : 299910     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      13:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:461دستگیری سارقان 40 تنی مس و آلومینیوم توسط پلیس قزوین


گروه استان ها –قزوین- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقان محموله 40 تنی مس و آلومینیوم به ارزش 20 میلیارد ریال خبر داد.

سردار "مهدی حاجیان " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی سرقت محموله 20 تنی آلومینیوم و 20 تنی مس از 2دستگاه کامیون در شهرستان "تاکستان " موضوع با تشکیل کارگروه ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان وشهرستان تاکستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و اقدامات فنی پلیسی موفق به شناسایی 2 سارق در استان های مرکزی و تهران شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی با دستگاه قضائی 2 سارق را در 2 عملیات جداگانه و منسجم دستگیر و موفق به کشف محموله 20 تنی مس در شهر اراک شدند.

سردار حاجیان اضافه کرد: سارقان پس از انتقال به مقر پلیس آگاهی استان در بازجویی فنی پلیس به ذوب کردن محموله 20 تنی آلومینیوم و تبدیل آن به شمش اعتراف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ارزش تقریبی 20 میلیارد ریالی 2 محموله  برابر اعلام کارشناسان تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر