نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/18    14:8:0     کد خبر : 299916     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      14:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:447توزیع 16 هزار بسته بهداشتی در بین کارکنان انتظامی


گروه استان‌ها- خوزستان- معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا با بیان اینکه 16 هزار بسته بهداشتی در بین کارکنان در 4 مرز کشور توزیع شده است، گفت: در این مرزها، 12 اکیپ برای خدمت رسانی به کارکنان و در صورت نیاز به زوار اربعین حسینی مستقر شده‌اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد رضا حسینی" در حاشیه بازدید از مرز شلمچه، با اشاره به اینکه خدمت رسانی به زائران حسینی باعث افتخار است، بیان کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا در بخش های مختلف پزشکی به زائران خدمت رسانی کنیم.

این مقام انتظامی بیان کرد: از تاریخ 13 مهر ماه تاکنون، حدود 250 نفر از کارکنان انتظامی مستقر در 4 مرز کشور، به صورت رایگان ویزیت شده اند.

سرهنگ "حسینی" با بیان اینکه الحمدلله کمافی سابق تعامل خوبی با یگان های مسئول برقرار کرده ایم، خاطر نشان کرد: رسالت اصلی بهداشت و درمان در هر 4 مرز به عهده دانشگاه علوم پزشکی آن استان است ولی این دانشگاه حامی حافظان نظم و امنیت در ایام اربعین حسینی است.

 رئیس بهداری کل ناجا با اشاره به اینکه هیچ مشکل خاص پزشکی در این 4 مرز کشور نداریم، تصریح کرد: خدمات بهداری ناجا در راستای تامین امنیت سلامت کارکنان انتظامی و زوار اربعین حسینی و پشتیبانی از ماموریت‌های رده های پلیس در این ایام است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر