نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/20    13:12:0     کد خبر : 299987     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      13:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:229دستگیری کلاهبردار 25 میلیاردی در البرز


گروه استان ها- البرز- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای که با بهانه صندوق های خانگی و قرعه کشی، 25 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد نادربیگی" با اعلام این خبر گفت: در پي ارجاع يک فقره پرونده با موضوع کلاهبرداري از دادسراي عمومي وانقلاب ساوجبلاغ مبنی بر اینکه خانمی با جلب اعتماد اقدام به ايجاد صندوق قرعه کشی محلي کرده و پس از دریافت مبالغ هنگفت از مال باختگان متواری شده، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان تلاش شبانه روزی و به کارگیری اقدامات پلیسی در نهایت موفق به شناسایی مخفیگاه متهمه در حوالی گرمدره شده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمه در تحقیقات تکمیلی با مشاهده مستندات لب به اعتراف گشوده و به 17 فقره کلاهبرداری به ارزش 25 میلیارد ریال اقرار کرد.

سرهنگ نادربیگی در خصوص شیوه و روش این کلاهبردار حرفه ای گفت: متهمه ابتدا با جلب اعتماد مال باختگان با ایجاد صندوق های قرعه کشی خانگی با مبالغ بالا، مبالغ هنگفتی از آنها دریافت و متواری می شد.

وی خاطرنشان کرد: پرونده پس از تکمیل به همراه متهمه به دادسرا ارسال شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر