نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/7/28    16:0:0     کد خبر : 300513     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/28      16:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:281یک کشته و 2 مجروح در اتوبان شهید کشوری اصفهان


گروه استان ها_اصفهان_ رئیس پلیس راهور استان از تصادف کامیونت هیوندای، سواری هیوندا آی، سواری جک و یک سواری اچ سی کراس در اتوبان شهید کشوری و فوت یک نفر و مجروح شدن 2 فرد دیگر خبر داد.

 

سرهنگ "محمدرضا محمدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف 4 دستگاه وسیله نقلیه در اتوبان شهید "کشوری" بلافاصله گشت انتظامی و راهنمایی ورانندگی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه رانندگی کامیونت هیوندای، سواری هیوندا آی، سواری جک و یک سواری اچ سی کراس با یکدیگر تصادف کرده بودند که متاسفانه راننده کامیونت در دم فوت، راننده هیوندای آی مجروح و سرنشین 6 ساله سواری جک نیز مجروح شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات رانندگی در دست بررسی است و اعلام خواهد شد.

رئیس پلیس راهور اصفهان از رانندگان خواست، با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند و از عجله و شتاب در رانندگی اکیدا خودداری شود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر