نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/8/14    14:52:0     کد خبر : 301146     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/14      14:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:557سرقت مسلحانه نافرجام از طلا فروشی/ پایان قتل های سریالی در اردبیل


گروه استان ها –اردبیل– فرمانده انتظامی استان ازسرقت مسلحانه نافرجام از طلا فروشی با همدستی 4 سارق و اعتراف این متهمان به قتل 5 شهروند اردبیلی خبر داد.

سردار "هوشنگ حسینی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس  در تشریح این خبر اظهار داشت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت مسلحانه نافرجام از مغازه طلافروشی در شهرستان "نمین" در آبان ماه سال جاری و استفاده سارقان از خودروها و پلاک های مسروقه، بررسی موضوع با تشکیل چند اکیپ تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل  قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی های تخصصی از صحنه جرم مشخص شد در پرونده سرقت مسلحانه نافرجام از طلا فروشی، 6 سارق مشارکت داشته اند؛ که با جمع بندی دلایل و مستندات قانونی و استفاده از تجهیزات، سارقان شناسایی و پس از هماهنگی قضائی و با اشرافیت کامل اطلاعاتی در عملیات های مقتدرانه و هوشمندانه کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به انتقال سارقان به پلیس آگاهی و انجام بازجویی های پلیسی از آنان گفت: سارقان در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی لب به سخن گشوده به سرقت مسلحانه از طلا فروشی اعتراف کردند.

سردار "حسینی" با بیان اینکه در ادامه تحقیقات و بازجویی ها مشخص شد 2 نفر از سارقان مسلح که پسر عمو هستند؛ اعتراف به قتل 3 مرد و 2 زن جوان اردبیلی کرده اند؛ در پایان افزود:متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر